برای تهیه‌ی کتابها، کافی‌ست آدرس، کد پستی، تلفن و نام فامیلی‌ را همراه با نام کتابهای درخواستی به شماره‌‌ی زیر اس‌ام‌اس (یا تلگرام) کنید.

 

 

09355934703

 

 

ما نیز مبلغ پرداختی را به شما اعلام می‌کنیم که پس از واریز آن به شماره کارت زیر

 

 

5022

 

 

2910

 

 

8332

 

 

5884

 

 

به نام محمد حسینیان

 

 

کتابها از طریق پست پیشتاز برایتان ارسال شده و معمولاً ظرف 1 تا 2 روز کاری بدست‌‌تان می‌رسد. مزیت پست پیشتاز در این است که علاوه بر ارسال کد رهگیری برای پیگیری مرسوله، چنانچه گیرنده در منزل نباشد، تا سه بار طی روزهای بعد مجدداً به آدرس اعلام‌شده مراجعه می‌کند و یا با او تماس می‌گیرد.

 

 

هزینه‌ی پست بسته به میزان خرید، به درجاتِ مختلف بین ما و شما تقسیم شده است:

 

 

سهم شما از هزینه‌ی پست:
-
برای خریدهای زیر 25 هزار تومان 12500تومان 
-
برای خریدهای بین 25 تا 250 هزار تومان 8500 تومان 
-
و برای خریدهای بالاتر از 250 هزار تومان رایگان است

 

 

 


 

به اطلاع خوانندگان و همسفران عزیز می‌رسانم که قیمت کنونی کتاب‌ها، تحت تاثیر گرانی افسارگسیخته‌ی کاغذ، چاپ، و حمل‌ونقل و پس از اثرگذاری زهر و پادزهر تحریم‌های اقتصادی بر پیکره‌ی تولید کشور به رقم کنونی درآمده است. هرچند هنوز هم اگر کتابی محتوایش باکیفیت و زندگی‌بخش و گران‌بار باشد در مقایسه با بسیاری از خریدهای زندگی که ارزان‌شان نیز گران است گران نیست.

 

 

من در اینجا بدین‌وسیله اعلام می‌کنم و شما خواننده‌ی هم‌مسیر نیز به هر وسیله به دیگرانی که دستی در میان دست‌ها دارند اعلام کنید که اگر فرد یا گروه یا نهادی دانش‌دوست و توانگر، بانی سرمایه‌گذاری مالی بر تولیدات این فانی شود، زان‌پس نسخ کاغذی همه‌ی کتابهایم، اعم از ترجمه و تالیف، به قیمت کاغذ و مرکب‌شان در کتابفروشی‌ها توزیع خواهد شد و نسخه‌ی دیجیتال همه‌ی کتابها نیز بطور همزمان و رایگان در اینترنت قرار داده خواهد شد.

 

 

تا آن زمان، تنها با همین قیمت‌‌‌های فعلی امکان و احتمال تداوم این فعالیت و این جریان نشر برای من وجود دارد.

 

 

آرش حسینیان

 

 

 

خرداد ۱۳۹۸