مروری انتقادی بر یافته‌ها و جراحی‌های متداول برای حجیم‌سازی آلت در مردان

اثر: بی.ای. دیلون، ان.بی. چاما، اس.سی. هانیگpenile size 1

ترجمه و تنظیم: آرش حسینیان

چاپ اول: دیجیتال، ۱۳۹۴

۵۶ صفحه- مصور

در دست چاپ


از متن کتاب:

حجمِ هنگفت تبلیغات و آگهی‌هایی مخرب و آسیب‌زایی که امروز در فضای مجازی یا حقیقی در این باره به خورد مخاطبان داده می‌شود گواهی بر اهمیت این قبیل موضوعات برای مردم و در عین حال سرگشتگی و آسیب‌پذیری‌ ایشان است. این موضوع پاسخی به کسانی‌ست که می‌گویند چه ضرورتی برای پرداختن به این موضوعات وجود دارد؟ امروز، چنانچه اقداماتی روشنگر در این قبیل موضوعات صورت نگیرد، انبارشدنِ این ناخوشی‌های پنهان اما فلج‌کننده، بخشی از سلامت و رمق جامعه را زایل می‌کند و راه را برای انواع شیادی و کلاه‌برداری‌های تجاری باز می‌گذارد.

در این مقاله، نویسندگان صرفاً به توصیف و جمع‌بندی پژوهش‌هایی پرداخته‌اند که برای فهم اندازه‌ی معمول آلت مردانه و همینطور جراحی‌های مرتبط با این موضوع انجام شده است. آنها میزان موفقیت و خطرات موجود در این جراحی‌ها را توضیح داده‌اند و نسبت به حجم کثیر اقدامات و جراحی‌های بی‌دلیل هشدار داده‌اند.

امید بر این بوده که افراد با خواندن این دست مقالات، در این زمینه به اطلاعاتی نسبتاً موثق دست یابند و با تکیه بر آن، با معیارهایی واقع‌بینانه‌تر- و نه ساخته‌پرداخته‌ی ذهن خود یا دیدگاه‌های نسنجیده‌ی اطرافیان‌، یا برآمده از مقایسه با کارگران صنعت پورنو، و چرندیات آگهی‌های تجاری- به سراغ مسئله بروند و به این طریق، خود یا دیگری را به سوی باتلاقِ فشارهای روانی، و وارد آوردن صدمات بدنی غیرضروری و جبران‌ناپذیر هدایت نکنند.

با این وجود نباید فراموش کرد که برخورد ریشه‌ای با این مسئله، در گروی بررسی دقیق علت‌هایی‌ست که باعث شده امروز تعداد روزافزونی از مردان نسبت به این موضوع احساس ضعف کنند و به این منظور دست به دامان اقدامات مختلف شوند. این مسئله مستلزم بررسی‌های جامع جامعه‌شناختی و روان‌شناختی است و صرف ارائه‌ی مشتی آمار و ارقام در مورد سایز معمول آلت، یا قوت و ضعف‌های جراحی‌های مرتبط با این موضوع، به تنهایی قادر نیست گره‌ی چندانی از این مشکل بگشاید.

 

One thought on “مروری انتقادی بر یافته‌ها و جراحی‌های متداول برای حجیم‌سازی آلت در مردان

 1. اگر برای شما امکان دارد کتاب
  the healing starting now
  heal yourself 101
  get younger & never get sick again
  نوشته
  rothkranz
  را ترجمه کنید
  کتاب بسیار مفیدی است.
  با سپاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *