ahpubbanner

کاشت مو راهنمای جامع و هرچه باید بدانید کلینیک صدف

برای جلوگیری از این مشکل، باید به تغذیه سالم، استفاده از محصولات آرایشی و شامپو با مواد طبیعی، کاهش استرس و مراجعه به پزشک در صورت بروز بیماری پوستی توجه کنید.

مهمترین و اولین کاری که باید انجام دهید این است که با مشورت پزشک ببینید آیا اصلا به کاشت مو نیاز دارید یا خیر. بسیاری از متقاضیان ممکن است به دلایلی غیر از دلایل ارثی دچار ریزش مو شده باشند که در این صورت از طریق دارو درمانی مشکل آنها قابل رفع است. پس از این مرحله و تایید ارثی بودن ریزش مو و نیاز به کاشت مو باید به موارد دیگری توجه کنید. در مورد داوطلبانی که در این کلینیک با این تکنیک کاشت مو برای درمان طاسی سر انجام شده است، چیزی در حدود بیش از 98% آنها، گرافت های کاشته شده به خوبی رشد کرده و جایگزین موهای از دست رفته و ریخته شده اند.

از موارد مهم در تعیین هزینه‌های کاشت مو می‌توان به تعداد جلسات کاشت، تعداد تار مو کاشته شده اشاره کرد. کم پشت شدن مو، یک عارضه جانبی متداول است که معمولاً موقتی است. وجود قطعات مختلف طاسی بر روی سر نیز متداول است بطوری‌که ۵۰ درصد موها در هر روز از دست می‌روند. سکسکه‌های بعد از عمل هم در حدود ۵٪ بیمارانی که متحمل کاشت مو شده‌اند، دیده می‌شود.[۲] دیگر عوارض جانبی شامل تورم نواحی نظیر پوست سر و پیشانی می‌شود.

کاشت مو چیست؟ بهترین روش های کاشت مو، مزایا و عوارض کاشت مو

متخصصان می گویند  در انتخاب روش باید نیازها ، ملاحظات و ترجیحات منحصر به فرد بیمار را در نظر گرفت. Limmer استفاده از میکروسکوپ برجسته نما را برای تبدیل یک نوار دهنده به میکروگرافت‌های کوچک باب کرد. به دنبال آن روش click to find out moreی واحد فولیکولی شروع به شکل‌گیری کرد، و شکاف گرافت‌ها و اندازه آن‌ها کوچکتر شد. این گرافت‌های کوچکتر به جراحان اجازه می‌دهد تا گرافت‌های واحد فولیکولی بیشتری را در منطقه پذیرنده قرار دهند.

اما بهتر است بدانید، متخصص یا جراح به­‌منظور به حداقل ­رساندن ناراحتی بیمار، از بی­‌حس ­کننده­‌های موضعی برای پوست سر استفاده می­‌کند و در حین عمل هیچ­گونه دردی را احساس نخواهید کرد. برای بعد از عمل نیز داروهای بعد کاشت مو تجویز خواهد شد که برخی از آنها جهت کاهش درد کاشت مو هستند. لیست متغیرهایی که قبل از جراحی کاشت مو بر اساس سابقه خانوادگی در نظر گرفته می شود شامل سن بیمار ، میزان موی اهدا کننده موجود و ریزش موی آینده است. تاریخچه استفاده از بخش‌هایی از پوست سر که در آن بافتی از پوست سر به همراه منبع اصلی تولید خونش به یک منطقه طاس کاشته شود، به قرن ۱۹ بر می‌گردد.

در این روش مرحله استخراج گرافت‌ها با پانچ‌های مخصوص و به صورت تکی انجام می‌شود.

با توجه به مساحت منطقه کاشت، زمان عمل 4 تا 6 ساعت طول می‏ کشد. خط مو استاندارد بر اساس متد پروفسور نیلفروش زاده و برای شخص آقای ایرج قادری، با توجه به آناتومی صورت وی، طراحی شده است. تغذیه مناسب یکی از راه های تقویت مو می باشد که این موضوع در طول زمان تاثیرگذار می باشد نه در کوتاه مدت.

کاشت مو

لازم به ذکر است که برای کاشت مو قسطی در کلینیک آفرینش برای قسط بندی کاشت مو هیچ مبلغی افزوده نمی‌شود؛ قیمت اصلی را در دو قسط پرداخت می‌کنید. آزمایشات قبل از کاشت مو، مراحل مهمی هستند که برای اطمینان از موفقیت عمل و جلوگیری از هرگونه عوارض جانبی باید انجام شوند. در این مقاله به بررسی آزمایشاتی که قبل از کاشت مو باید انجام داد، پرداخته خواهیم شد.

عوارض و خطرات کاشت مو به روش fue

ماینوکسیدیل یکی از داروهای بسیار موثر برای درمان ریزش مو است که در تمام داروخانه ها موجود است. جراحان متخصص کاشت مو در کلینیک ایران نوین در خلق ظاهر طبیعی پس از کاشت برای فرد بسیار خبره هستند.

درود، امروزه با استفاده از تکنیک های جدید همچون کاشت مو به روش MicroFit امکان انجام این کار در یک جلسه میسر می باشد.

کاشت مو

همچنین، باید از ورزش و فعالیت‌های شدید خودداری کرد تا پوست سر بهبود یابد. خونرسانی مناسب به موها در سنین بالای 40 تا 50 صورت نمی‌گیرید و این سنین برای کاشت مو توصیه نمی‌شود. زیرا در این بازه سنی معمولا الگوی ریزش مو مشخص شده است و خونرسانی و مواد مغذی لازم برای رشد و ترمیم موها در شرایط مطلوبی قرار دارد. هنگام تحقیقات درباره کاشت مو به دنبال مراکزی با دستمزد پایین تر نباشید.

بهترین محل بانک مو

هورمون تستوسترون روی رابطه جنسی، رشد موها، قدرت عضلات بدن، بافت‌های بدن و…. هورمون تستوسترون در بدن پیش زمینه ساخت هورمون‌های دیگر را مهیا می‌کند. یکی از هورمون‌هایی که پیش نیاز آن تستوسترون بوده، دی هیدروتستوسترون است.

در کاشت مو به شیوه FUE حدود ۱۰۰۰ تا ۶۰۰۰ فولیکول مو از ناحیه بانک مو برداشته می‌شوند. در این میان ریزش موی شدید یا ارثی که منجر به طاسی نیز می‌شود فقط یک راه درمان به نام کاشت مو دارد. خوشبختانه این روش نتایج بسیار خوب و در عین حال ماندگار و طبیعی دارد. حتی اگر بانک موی ضعیف هم داشته باشید یا وسعت طاسی سر شما زیاد باشد جای نگرانی نیست.

این روش کمترین خطر و دوره نقاهتی کوتاه داشته و شما بلافاصله بعد از عمل می‌توانید به زندگی روزمره خود بازگردید. در این بخش به بررسی تاریخچه کاشت موی طبیعی، روش‌‌های مختلف استفاده شده در این فرآیند و نکات مهم برای موفقیت در کاشت مو پرداخته‌ایم. اطلاعات قابل‌اعتماد و روش‌های نوین ما راهنمای شما برای بازیابی موهای از دست رفته شما هستند. به نظر شما سن مناسب برای کاشت مو چقدر است؟ بر اساس آمارهای جهانی به تعداد هر 3 مرد و 5 زن، یک نفر از آنها با مشکلات جدی ریزش مو شدید و طاس شدن روبه‌رو است.

سپس پوست مجاور حاوی مو را شل می‌کنند و آن را روی ناحیه طاس می‌کشند و آن را در جای خود بخیه می‌زنند.

اما پیش از کاشت مو و درمان طاسی سر ، فرد داوطلب باید اقدامات خاصی را انجام دهد تا بدن و پوست سر را آماده کند. کاشت مو به روش fue یکی از روش‌های پرکاربرد در جراحی کاشت مو است.

کاشت مو

یکی از عوارض شایعی که پس از انجام کاشت مو وجود دارد، به وجود آمدن زخم‌های مختلف است. وجود این زخم‌ها علل مختلفی دارد، اما ابتدا بهتر است با انواع آنها آشنا شوید.

به طور کلی کچل کردن ناحیه ای از سر به پزشک متخصص مو بستگی دارد که با توجه به شرایط فردی هر بیمار، قسمت مورد نیاز را انتخاب می کند. دست زدن به موهای کاشته شده ممکن است باعث آسیب به آنها شود و همچنین باعث افت کیفیت و زیبایی موهای کاشته شده شود. به علاوه، در برخی موارد، دست زدن به موهای کاشته شده ممکن است باعث ریشه‌کن شدن موها شود که می‌تواند منجر به از دست دادن موها شود.

✔ برداشت فلپ در روش های ترکیبی توسط پزشک متخصص جراحی از کشور انگلستان و با تکنیک انحصاری جراحی پلاستیک تریکوفتیک اسکارلس انجام میپذیرد، به طوری که اسکاری در محل برداشت فلپ در بانک مو باقی نمیماند.

رعایت موارد زیر در افزایش رضایتمندی شما از نتیجه و کاهش دوره نقاهت و ریکاوری خواهد شد.

کاشت موها در روش FIT به صورت تک به تک (مانند روش FUT) انجام می‏ شود.

در صورتی که متقاضی بانک مو مناسبی نداشته باشد، تامین کننده خوبی برای کاشت مو با تراکم بالا نخواهد بود.

در کلینیک صدف، با پشتیبانی ۲۴ ساعته مشاوران کاشت بعد از جراحی، دیگر دغدغه‌ای نخواهید داشت تا مراحل رشد مو بعد از کاشت به بهترین شکل پیش رود.

با سلام، برای انجام کاشت مو، نیاز به بررسی میزان بانک موی شما و همچنین میزان سلامت آن ها می باشد.

  • پزشک در جلسه مشاوره، ساختار موی متقاضی را بررسی، پس از آن بانک موی مناسب را انتخاب کرده و در نهایت مناسب ترین روش پیوند مو را تعیین می‌کند.
  • زمان لازم برای پیوند فولیکول‌ها با توجه به نیاز متقاضیان متغیر است.
  • مصرف داروی ماینوکسیدیل و فیناستراید که هر دو مورد تأیید FDA هستند، به گرفتن نتیجه بهتر از عمل کاشت و رشد بهتر موها پس از کاشت کمک می کنند.
  • سر به هیچ عنوان نباید شوره ، جوش و تاول داشته باشد در غیر اینصورت باید درمان شود.
  • فقط فولیکول‏ هایی که بالاترین شانس زنده ماندن را دارند برای کاشت مو انتخاب می ‏شوند.

برای کاشت گرافت‌ها در روش FUE ابتدا با استفاده از پانچ، سوراخ‌های کوچکی در بانک مو ایجاد شده و فولیکول استخراج شده به محل پیوند منتقل می‌شود. کاشت مو با برداشت فولیکول‌های مو آغاز می‌شود، آماده‌سازی گرافت‌ها و پیوند آن‌ها آخرین مراحل این عمل هستند.

اما اگر این جراحی توسط افراد کم تجرب و تازه کار انجام گیرد ممکن است عوارض بیشتری نیز به همراه داشته باشد که از این قبیل می‌توان به عفونت، بروز دلمه‌های سیاه رنگ بزرگ، احساس درد، دوره نقاهت طولانی تر و ….

کاشت مو

به این معنی که در یک جلسه بین ۴۰۰ تا ۸۰۰ گرافت قابل برداشت و کاشت است.

می توانید در کنار استفاده از بهترین خدمات پزشکی و زیبایی، از مشاوره رایگان کاشت مو در کلینیک ایران نوین بهره ببرید. یک شب اقامت رایگان در هتل و ارائه ضمانت نامه معتبر نیز از دیگر مواردی است که کلینیک کاشت موی ایران نوین را از سایر رقبای خود متمایز می نماید. شما همچنین می توانید هزینه عمل کاشت مو را در این مرکز به صورت اقساطی پرداخت کنید. برای دریافت نوبت و مشاوره همین حالا با تیم مجرب ما تماس بگیرید.

کاشت موی سر با روش های مختلفی انجام می شود و پزشک معالج شما با توجه به سن شما و عواملی که در این زمینه مهم هستند، یکی از روش ها را برای شما استفاده کند. برای آشنایی با کاشت مو و روش های انجام آن، با این مقاله همراه شوید. در کاشت مو به روش fit، جراح از دستگاهی با سوزن مخصوص استفاده می‌کند تا سوراخ‌هایی به قطر یک میلی متر در پوست ایجاد کرده و از طریق آن، فولیکول‌ها را خارج می کند.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما
محتوای این وب‌سایت توسط فناوری‌های هوش مصنوعی از داده‌های اینترنتی تولید شده و ما هیچ مسئولیتی در قبال دقت آن نمی‌پذیریم و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.