30 درصد تخفیف برای استفاده از مترو و اتوبوس


آفتاب نیوز :

محسن هرمزی امروز در حاشیه چهارمین جلسه ستاد شهرداری تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس مصوبه شورای شهر تهران، خدمات مترو و اتوبوس در اوایل مهرماه به مدت 15 روز کاری برای دانش آموزان رایگان است. .

وی افزود: روز شنبه 10 مهرماه طرح «کیف پول الکترونیکی حمل و نقل عمومی» یا «کیف پول شهروندی» معرفی می شود و دارندگان این کیف پول می توانند برای استفاده از خدمات مترو و اتوبوس در مهرماه تا 30 درصد تخفیف داشته باشند.

معاون حمل و نقل شهرداری تهران ادامه داد: برای مدیریت شرایط ترافیکی در دو هفته اول مهرماه به کمک مردمی نیاز داریم و از شهروندان خواست استفاده از وسایل نقلیه شخصی را در این مدت به حداقل برسانند و از تردد خودروهای عمومی پرهیز کنند. تا جایی که ممکن است.”

هرمزی درباره شرایط قانونی احداث خط تراموا در تهران نیز گفت: احداث خط تراموا باید به تصویب شورای ترافیک برسد و این یک تکلیف قانونی است، اما در این زمینه قطعاً دوستان تهرانی را همراهی خواهیم کرد. شورای شهر و ضمن ارائه نتایج تحقیقات به اعضای شورا از شورای محترم شهر تهران مجوز ساخت تراموا را خواهیم گرفت.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که در برخی اخبار اعلام شده بود خط تراموا از میدان اوزدی تا پایانه شرق خواهد بود، اظهار داشت: هنوز راهرو یا خط تراموا به هیچ وجه مشخص نشده است. البته باید گفت که نه تنها یک خط تراموا احداث می شود، بلکه ساخت کریدورهای متعددی در نظر گرفته شده است که از جمله آنها می توان به ترمینال شرق به تهران و جنت آباد به فاطمی اشاره کرد.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
googlehandcarpetirمحمدرضا بهانر، انتخابات، اصولگرایان، جبهه پایداریباشگاه استقلال اسپانسر استهلالپردیس های پتروشیمی، تعهدات اجتماعییک خانه در روستا، مصالح ساختمانی، اجاره، مسکن بوشهرشاد پیمایی، مرضیه برومند، تئاتر عروسکی، جشنواره تئاتر عروسکی مبارک، جشنواره، تئاتر کودککانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سینمای کودک، تئاتر کودک، سازمان سینمایی، کتاب کودک، کودکimpacttrends