پمپ آب ️ قیمت خرید انواع و مشخصات لرزان صنعت

پمپ خیلی ارزان حتما مشکلی دارد که فروشنده ای آن را بدین قیمت می فروشد. اگر جنس اصلی بود هیچ وقت آن را بدون قیمت اصلی و یا سود با قیمت پایین و به ضرر خود نمی فروخت.

پمپ آب

به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر از سری پمپ‌های آب خانگی برند نوید موتور، به جداول ارائه شده در ادامه متن مراجعه کنید.

شما می توانید به راحتی این پمپ ها را با محصولات دیگر که فشار ، دبی و توان موتور یکسان دارند معادل سازی کنید.

هرچه تعداد طبقات یک آپارتمان بیشتر باشد، باید پمپی با هد بالاتر خریداری کنیم. در این مقاله سعی کردیم کامل ترین اطلاعات مورد نیاز جهت پلاک خوانی پمپ آب را خدمت شما ارائه کنیم تا بدون نیاز به شخص دیگری بتوانید مشخصات پمپ را بخوانید و بررسی نمایید. بخش پنجم، نماد H یعنی هد یا همون ارتفاعی است که پمپ، آب را پمپاژ می کند و واحد سنجش ارتفاع هم بر حسب متر می باشد.

این در حالی است که مادامی که آب درون مخزن آب پمپ های دارای مخزن وجود داشته باشد، باز و بسته شدن شیرهای آب ساختمان موجب روشن و خاموش شدن مداوم پمپ نمی شود. با این حال با نصب ست کنترل می توان این مشکل را تا حد زیادی مرتفع نمود. این قطعه که پمپ را به صورت اتوماتیک روشن و خاموش می کند، کمک می کند تا پمپ دستگاه زمانی روشن شود که فشار آب به حداقل ممکن رسیده است.

این موضوع را باید در نظر داشت که پمپ آب مناسب الزاما” پمپ قوی نیست چرا که پمپ قوی باعث آسیب به سیستم لوله کشی نیز می شود؛ لذا باید پمپی را انتخاب کرد که دقیقا” پاسخگوی نیاز شما باشد. متاسفانه برخی یا پمپ بسیار ضعیف انتخاب می کنند که تاثیری در افزایش فشار آب خانه نداشته و یا آنقدر قوی که به محض باز کردن شیر با فشار بالا، آب را به بیرون پرتاب می کند. چند نمونه از انواع پمپ آب نیم اسب به همراه قیمت آنها در جدول زیر آمده است.

بسیاری از افراد برای انتقال سریعتر آب ب منازل از پمپ های آب استفاده می کنند. این پمپ های آب جاهای مختلفی استفاده می‌شود از جمله خارج کردن آب استخرهای کوچک در باغ انگور.

توان پمپ

فاصله ایمنی بین شیر ورودی و ورودی مخزن حداقل ۳۰ سانتی‌متر است و باید حتما این فاصله رعایت شود که از ترک خوردگی شیر در اثر فشار آب جلوگیری کند.

اگر به دنبال “ارزانترین پمپ خانگی” هستید، صفحه محصولات پمپ چینی را ملاحظه نمایید. اما برای ساختمان هایی که لازم است دو طبقه آب پمپاژ شود یعنی به عنوان مثال پمپ در زیر زمین قرار داشته یا طبقه نخست در همکف قرار ندارد، لازم است پمپ 0.8 اسب یا یک اسب تهیه شود. پمپ آب علاوه بر مصارف ساختمانی، در ویلاها، باغ ها، گلخانه ها و مصارف کشاورزی نیز استفاده می شود. در این روش، مقدار SFU حمام ها، توالت ها و آشپزخانه های ساختمان را از جدول تعیین می کنیم با لحاظ این موضوع که هر قسمت لوله کشی بر اساس جمع مقادیر آن ها محاسبه می شود.

پمپ اب نیم اسب در کارگاه های نسبتاً کوچک و ساختمان هایی که ۲ طبقه هستند و در هر طبقه ۱ یا ۲ واحد دارند، به کار می‌رود. همچنین این نوع پمپ برای انتقال آب از چاه هایی که عمق نسبتاً کمتری دارند نیز استفاده می گردد. همانطور که در قسمت‌های بالایی توضیح دادیم، بهترین مارک پمپ آب خانگی Pentax، Lowara، Pedrollo، Speroni، DAB هستند که هر کدام انواع متفاوتی از این پمپ‌ها را تولید و عرضه می‌کنند. محصولات برند داب نیز می‌تواند انواع پمپ‌های بشقابی، محیطی، جتی، خودمکش و دو پروانه را شامل شده و کاربردهای متنوعی نیز داشته باشد.

مسئله مهم کاربردی بودن این نمودارها بعد از
خرید و در هنگام بهره‌برداری از آن‌ها می‌باشد. سیال مورد استفاده جهت آزمون پمپ، بیشتر آب یا گازوییل، در دمای محیط می‌باشد.

پمپ‌هایی که از قدرت بالاتری برخوردار هستند زمانی که آب را مکش یا منتقل می‌کنند صدای بیشتری نیز تولید می‌کنند و یک پمپ آب بی صدا نخواهند بود.

سعی کنید محصولی خریداری کنید که قیمت معقولی داشته و کیفیت مناسبی داشته باشد. هر قدر پمپ، آب را به ارتفاع بالاتری هدایت کند میزان دبی کم و هد پمپ آبدهی صفر می گردد. الکتروپمپ ها برای اینکه بتوانند آب را به درستی انتقال دهند، باید پمپ آنها هواگیری شود.

جدول مشخصات فنی پمپ نیم اسب محیطی

شرکت داب ( DAB) نیز از دیگر شرکت های ایتالیایی تولید کننده پمپ آب خانگی با کیفیت بالا و با صدای کم است. این پمپ که در ابعاد بین المللی مورد توجهات زیادی واقع شده عمدتا ارزش خود را از کیفیت بالا و طول عمر مفید خود دارد و صدای بسیار کمتری نسبت به هم نوعان خود دارد. ساختمان های 5 یا 6 طبقه تک واحدی می توانند دارای یک کنتور آب مشترک یا مجزا برای هر واحد باشند.

برای انتخاب و خرید بهترین پمپ آب خانگی باید به دو مؤلفه بسیار مهم یعنی هد و دبی پمپ آب توجه کنید. خیلی از افراد به طول کامل با دبی و هد پمپ آب خانگی آشنا نیستند، دبی به میزان آبی که در واحد زمان از دهانه خروجی پمپ آب خارج می‌شود؛ گفته می‌شود و هد پمپ به ارتفاعی که پمپ می‌تواند آب را بالا ببرد؛ گفته می‌شود. باید حداقل میزان آبی که نیاز دارید را بدانید تا بتوانید دبی مناسب را انتخاب کنید یا اینکه برای مثال اگر پمپ آب را برای آپارتمان می‌خواهید باید از پمپ‌ های فشار بالا استفاده کنید تا اب را به طبقات بالاتر برساند.

گروه بازرگانی صنعت کار انواع این محصول را در دو نوع ساخت کشورمون ایران تحت لیسانس و ساخت ایتالیا موجود و به شما عزیزان ارایه می نماید. این منبع ممکن است شامل یک مخزن با فشار، پمپ‌های افزایش فشار، لوازم اتوماتیک مانند پنل کنترلی، پنج‌راهی، و سنسورهای فشار باشد. این تجهیزات به طور اتوماتیک فشار آب را تنظیم می‌کنند و در صورت نیاز به افزایش فشار به طبقات بالا، پمپ‌های افزایش فشار اجرا می‌شوند.

پمپ‌های آب خانگی دیزل ساز در بهترین سطح برای مصارف مختلف جهت پمپاژ و انتقال آب استفاده می‌شود. یکی از کارهایی که مخزن انبساط یا منبع تحت فشار در پمپ‌های آب خانگی انجام می‌دهند در واقع همین اطلاع‌رسانی به پمپ است که باید خاموش یا روشن شود که از طریق فشار داخل منبع و پرشر سوییچ این هماهنگی اتفاق می‌افتد.

یاتاقان‌ها قطعاتی هستند که در شفت پمپ نصب می‌شوند و وظیفه حمایت از شفت و کمک به چرخش صحیح آن دارند.

پمپ های جتی خانگی یکی از پر مصرف ترین پمپ های ساختمانی به حساب می آیند. این پمپ ها از طریق به وجود آوردن حالت خلا در بخش مکش پمپ و ترکیب کردن آب با هوا با یکدیگر، به پمپاژ سریع آب کمک می کنند. در پمپ های جتی، آبرسانی به صورت یکنواخت و با راندمان بالا انجام می شود.

تعریف پمپ[ویرایش]

پمپ آب برند پنتاکس کمترین صدا را از خود تولید می‌کند و بااین‌حال قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

خوشبختانه در فروشگاه تخصصی مخزن آب دات کام هم مخزن آب پلی اتیلن و هم مخزن تحت فشار پمپ آب با قیمت مناسب و با بالاترین کیفیت ممکن موجود و آماده فروش می باشند. برای مشاهده لیست این محصولات به فروشگاه مخزن آب دات کام مراجعه نمایید یا با شماره زیر تماس بگیرید. 5- خرابی در قسمت پروانه یا بلبرینگ پمپ
اگر در قسمت پروانه و یا بلبرینگ پمپ مشکل مکانیکی پیش آمده باشد، پمپ هنگام کار کردن صدای گوش خراشی تولید می کند. همچنین وجود خرابی و یا جایگیری غلط اجزاء در قسمت های دیگر پمپ مانند آب بندی های مکانیکی، کاسه نمد، شفت، دیفیوزر، پوسته و … باعث می شود که پمپ بهینه کار نکند.

امروزه شرکت لوارا در بسیاری از کشورهای جهان دارای شعبه بوده و محصولات بسیار باکیفیتی را روانه بازارهای بزرگ دنیا می‌کند. از جمله رایج‌ترین پمپ‌های آب خانگی لوارا می‌توان به انواع مدل‌های محیطی PAB، PSA،P، تک پروانه CEA، FHE، FHS، FHF، SHS، دو پروانه CA، پروانه نیمه‌باز CO و… اشاره کرد.

پمپ آب برندها و مارک های گوناگونی دارد و از پر فروش ترین و بهترین آنها می توان به برندهای زیر اشاره کرد. الکتروپمپ تک اسب بشقابی خانگی از سری پمپ های سانتریفیوژ می باشد و برای ساختمان هایی با تعداد حداکثر 3 طبقه مناسب است. پمپ آب به دلیل داشتن ساختار منحصر به فرد خود، مایعات و سیالات تمیز و عاری از هرگونه آلودگی و ذرات جامد را منتقل می کند. پمپ آب هم جمع و جور است و راحت حمل و جا به جا می شود و هم مقرون به صرفه است و قیمت بسیار مناسبی دارد.

یکی از مهم ترین نکات درباره پمپ آب خانگی و نحوه انتخاب آن این است که انواع مختلف این محصولات را بشناسید.

به میزان ارتفاعی که یک پمپ قابلیت انتقال آب را دارد، هد پمپ گفته می‌شود.

همانطور که میدانید؛ از پمپ آب برای تامین پیوسته آب در صنایع مختلف، تامین آب موسسات تجاری، تامین آب منازل، بیمارستان‌ها و آکواریوم‌ها و غیره… استفاده می‌شود.

این نوع پمپ در برابر پمپ جتی، هد ( بیشینه ارتفاع آبرسانی ) کمتر و  دبی ( حجم آب در واحد زمان ) بیشتری دارد. همچنین این پمپ‌ها خود مکش نیستند و لازم است تا نصب منبع ذخیره را در ارتفاع برابر یا بیشتر انجام دهید. در پمپ بشقابی، انتقال مایعات توسط نیروی گردشی انجام می‌شود که برای ایجاد این نیرو از چند روتور استفاده می‌شود.

گروه تولیدی- بازرگانی کرمانی نماینده رسمی وارد کننده این دستگاه از شرکت لیو در کشور ایران می باشد که دارای خدمات پس از فروش و گارانتی 24 ماهه می باشد . در کشور ایران این دستگاه توسط شرکت آبتین به صورت رسمی به فروش می رسد و دارای گارانتی 24 ماهه می باشد . این دستگاه کیفیت بالایی دارد و از تکنولوژی پیشرفته ایی دارد و به همین خاطر عملکرد فروش گسترده ایی دارد.

  • الکتروپمپ محوری، مایع را در جهت پره های پروانه حرکت می دهد و با استفاده از نیروی پرتابی پره ها، فشار را افزایش می دهد و مایع و سیال را جا به جا می کند.
  • بسیاری از افراد برای انتقال سریعتر آب ب منازل از پمپ های آب استفاده می کنند خرید از یک مکان معتبر می تواند منجر به دستیابی به محصولی با کیفیت شود.
  • منحنی مشخصه در کارخانه ها بر طبق هد و دبی پمپاژ شده به وسیله پمپ تهیه می شود.
  • کیفیت مواد سازنده پمپ آب یک اسب و نیم اسب، اصلی‌ترین و مهم‌ترین زمینه تعیین قیمت است.

با توجه به تخصص و تجربه قبلی مهندسین و تکنسینهای شرکت و تربیت کادر فنی تولید و همچنین واحد کنترل کیفی مجهز، مجموعه توانسته در مدت زمان کوتاهی محصولات خود را در بازارهای ‏داخلی و چندین بازار خارجی عرضه نماید‏. به اطلاع مشتریان عزیز می رستند که واژه پمپ آب خانگی بی صدا فقط برای سوء استفاده می باشد. لذا پمپ های موجود در بازار دارای صدا بوده و فقط در برندها و مدل های مختلف، میزان صدا متفاوت می باشد.

منبع تحت فشار در حفظ فشار آب در سیستم آبرسانی، کاهش استهلاک پمپ آب و کاهش مصرف برق به شما کمک خواهد کرد. پمپ آب خانگی نوعی از پمپ های کوچک است که به اصطلاح مینی پمپ نیز نامیده می شوند. به دلیل ظاهر کوچک و جمع و جور و مقرون به صرفه بودن آنها، از این پمپ ها در آبیاری زمین های کشاورزی، آبیاری بارانی، تامین آب ساختمان های مسکونی و آپارتمان ها استفاده می شود.

هنگامی که پمپ روشن است در داخل مخزن انبساط هوای پرفشار ایجاد می شود.

برند پدرولو (Pedrollo) نیز از دیگر برندهایی است که در کشور ایتالیا و در سال 1974 تأسیس شده و محصولات آن در بیشتر از 160 کشور جهان تولید می‌شوند. محصولات این برند، با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا تولید و عرضه شده و از بالاترین کیفیت ممکن برخوردارند.

پمپ آب

یکی دیگر از دلایل استقبال فراوان مصرف کننده ها از پمپ های بشقابی بیات سانترفیوژ سادگی ظاهری آن و همینطور هزینه کم نگهداری و بهره‌برداری و تعمیر راحت این نوع پمپ ها می باشد. از جمله نکات مهمی که باید در استفاده از این نوع پمپ ها مورد توجه قرار بگیرد پر بودن محفظه داخل پمپ از آب می باشد.

جنس این پمپ از کیفیت بالایی برخوردار است و در مصرف انرژی یکی از بهترین ها می باشد . شرکت پویاموتور سپاهان نمایندگی محصولات الکتروموتور, محصولات لورچ و انواع بوستر پمپ و پمپ آب را در اختیار دارد.

از الکتروپمپ جتی یا پمپ خودمکش برای تخلیه آب از سوراخ ها، چاه ها یا منابع بسیار پایین تر از مقصد نیز استفاده می شود. بسیاری از پمپ های جت به صورت الکتریکی هدایت می شوند یعنی از نوع الکتروپمپ هستند، اما ساختار موتوری آنها نیز در دسترس هستند.

از نمونه های پمپ آب خانگی سایر می توان به KF- FC-CM سانتریفیوژی ، چدنی و خطی مستغرق و شناور و خودمکش اشاره کرد. سایر از بهترین و با کیفیت ترین پمپ ها را دارا است که زود خراب نمی شود.

خیر، زیرا پمپ‌های آب خانگی جهت پمپاژ سیالات و آب تمیز صفحه نخست و عاری از هرگونه آلودگی تولید و طراحی می‌شوند.

از ویژگی‌های بارز پمپ‌های ساخت رونیکس می‌توان به مصرف انرژی پایین، قدرت موتور و دبی بالا، صدای کم، خدمات پس از فروش منحصر به فرد و کیفیت ساخت بالا اشاره کرد. در چنین شرایطی از این دستگاه ها برای تقویت کردن فشار آب استفاده می‌شود. بنابراین در ساختمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی و تجاری کوچک و متوسط، از پمپ آب خانگی برای حل این مشکل استفاده می‌شود.

سلام و عرض ادب جناب آقای نظری گرامی چندین دلیل متداول برای خرابی پمپ های آب وجود دارد، از جمله گرفتگی به دلیل زباله، آسیب به پروانه یا یاتاقان ها، گرمای بیش از حد، و مشکلات الکتریکی مانند خرابی موتور یا سیم کشی. شکل محور این نوع پمپ ها معمولاً شبیه پروانه یا ملخی هواپیما است و پره ها یا تیغه ها از هم دور هستند و سیال بصورت به موازات شفت وارد پمپ می شود از آن خارج می شود.

پی بردن به هزینه پمپاژ به هزینه ثابت سالانه، هزینه اولیه و هزینه های کارکرد وابسته است. نوع پمپ، سایز پمپ، لوله ها و نوع آب علاوه بر هزینه اولیه بر روی هزینه ثابت نیز موثر است.‌ به عنوان مثال سیستم هایی که دارای لوله کشی طولانی باشند، هزینه های بیشتری درپی خواهند داشت. شاید عنوان شود که پمپ آب خانگی فشار آب برای طبقه‌های فوقانی ساختمان را تأمین می‌کند؛ اما باید گفت که همه پمپ‌ها موجب افزایش فشار آب می‌شوند، پس باید به دنبال دلیل‌های دیگر باشید.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

animalspersianfalsedietstheirbecausedifferentguidelinesfeedinggeneral
تماس با ما